Victoria Sulejówek - Sokół Serock 1:2

Victoria Sulejówek - Sokół Serock  1:2

Mecz z Victorią II Sulejówek za nami i kolejne trzy punkty dopisane na konto Sokoła.

Mecz z Victorią II Sulejówek miał przynieść pewne trzy punkty, ale w lidze okręgowej nigdy nie wygląda to tak różowo. Gospodarze wzmocnili drugą drużynę 4-5 zawodnikami z pierwszej i już nie było słodko. W pierwszej minucie padł strzał w stronę naszej bramki. Na szczęście niecelny. Kontra i Krystian Szambelan płaską piłką próbuje zaskoczyć bramkarza Victorii. Kolejne minuty mijają na podobnych sytuacjach. Strzały oddawane w jedną i drugą stronę. W 13’ Paweł Badenko (Pawka) próbuje ślizgiem przejąć piłkę, nie trafia. Zawodnik z Sulejówka mocnym strzałem uderza w spojenie. Sytuacja na boisku staje się nerwowa. Sędzia wyciąga żółte kartoniki. W 32’ po dośrodkowaniu Sylwestra Szambelana (Sylwek) Rafał Chmielewski (Chmielu) silnie uderza w piłkę, lecz ona ląduje na aucie. Do końca pierwszej połowy wynik 0:0. Znacznie więcej sytuacji bramkowych mają goście. My znacznie więcej szczęścia.

Początek II połowy meczu. Pierwsze minuty meczu zdecydowanie na naszą korzyść. Faule ze strony gospodarzy coraz częstsze. Widać, że mimo wsparcia I drużyny zawodnicy Victorii nie czują się już tak pewnie. Ostatnie 20 minut meczu jest naprawdę gorące. W 69’ Krystian Szambelan oddaje strzał i trafia w obrońców. Szybka kontra gospodarzy i uderzenie w piłkę z 30 metra zaskakuje naszego bramkarza (Miśka). Przegrywamy 1:0. Na szczęście nie trwa to długo. Już w 74’ Fabian dorzuca piłkę do Chmiela i ten na dwa razy umieszcza ją w siatce. Uff 1:1. Trzy minuty później Chmielu główką próbuje podwyższyć wynik. Zabrakło jednak kilka centymetrów. W 83’ Sylwek dostaje ładną piłkę i oddaje silny strzał na bramkę Victorii. Niestety... Końcówka meczu. W 88’ po dobrze wykonanym rzucie wolnym Chmielu znów się mija z bramką. A mógł zaliczyć hattrick’a. Doliczone 3 minuty. W 92’ Fabian sprawdza bramkarza gospodarzy. W 93’ po dośrodkowaniu Adriana Kozy Fabian Smyk ustanawia wynik meczu na 1:2. Koniec! Radość naszego Masera jest uzasadniona (patrz film).

Zapraszamy kibiców na boisko Sokoła na mecz Borem Regót już w najbliższą sobotę 16 maja 2015 r. godz. 11.00. Bór zajmuje obecnie 9 miejsce w tabeli i ma 10 punktów mniej niż my. Emocji na pewni nie zabraknie.