Kolejny krok w Pucharze Polski

Wypowiedź trenera Arka Siemińskiego po meczu.

W pucharze gramy cały czas o zwycięstwo, ryzykujemy. Ne kalkulujemy kto do nas przyjeżdża Dolcan, Bug czy Żyradowianka. Tylko i wyłącznie skupiamy się na swoim zespole. Wynik jest 4:1, to nie znaczy że był łatwy mecz. Zagraliśmy po prostu dobry mecz. Nie to że był łatwy, że spacerek, dużo zdrowia chłopaki zostawili co widać było po zmęczeniu. Pierwszy raz w historii klubu Sokół Serock jest w 6 rundzie Pucharu Polski.

Kilka słów pomeczowych Krystiana Szambelana strzelcy hattrica w spotkaniu z Żyrardowianką.

Według mnie na początku drużyna z Żyrardowa bardzo dobrze zaczęła spotkanie, jednak my mieliśmy założenia żeby wyjść twardo, wysoko, od początku starać się atakować drużynę gości. Szybko strzelona bramka dała nam powiew świeżości, druga doszła i dzięki temu do szatni zeszliśmy z wynikiem 3:0 do przerwy. To ustaliło, już można powiedzieć, wynik spotkania. Podeszliśmy do drugiej połowy na spokojnie i dotrwaliśmy do końca. Udało się strzelić jeszcze czwartą bramkę, z czego się bardzo cieszę, ale gdyby nie koledzy, to ten wyczyn by się nie udał.

Sokół Serock - Żyrardowianka Żyrardów 4:1