Koniec wakacji należy do Sokoła!!!

Na koniec wakacji zagraliśmy z Agape Białołęka. Zespołem fajnie grającym piłką lecz nie mającym wykończenia. Chociaż i tak drużyna gości stworzyła kilka niebezpiecznych sytuacji.

Już w pierwszych minutach meczu mamy kilka dogodnych sytuacji. W 4’ rzut wolny, Paweł Badenko (Pawka) i Paweł Calak (Calowy) minimalnie mijają się z piłką. W 8’ i 9’ nie wykorzystujemy dwóch rzutów rożnych. W 15’ Krystian Szambelan próbuje strzału z półobrotu, piłka leci wysoko nad bramką. W 20’ niebezpiecznie pod naszą bramką. Po faulu Kuby Bartosiewicza strzał z 25 metrów mija naszą bramkę o kilka centymetrów. W 24’ Zawodnik z Agape wykonuje rzut z autu, zawodnik z Białołęki oddaje silny strzał, Michała Durzyński (Misiek)piękną paradą broni nas przed stratą gola. 30’ GOL!!!. 1:0. Daniel Głowacki (Głowa) podaje do Kuby Bartosiewicza a ten zamienia akcję na bramkę. Do końca I połowy sytuacje na podwyższenie wyniku ma Sylwester Szambelan (39’ i 45’). W 43’ słupek ratuje nas przed remisem.

Sędzia rozpoczął drugą połowę. W 46’ Po rzucie z autu ponownie Krystian próbuje strzału i ponownie niecelnie. Krystian, chyba czas się już przełamać. W 50’ po rzucie rożnym robi się delikatne zamieszanie pod bramką gości. Piłka upada pod nogi Bartosza Szydłowskiego (Szydlak) a ten wie co z nią zrobić. Mamy 2:0. Mimo korzystnego wyniku nasza drużyna nie odpuszcza i chce zejść do szatni z jak najwyższą różnicą bramek. W 59’ Calowy otrzymuje podanie od Głowy, jednak na drodze piłki do bramki staną obrońca z Agape. 61’ Pawka oddaje silny strzał, bramkarz gości łapie piłkę w koszyczek. W 66’ świetną sytuację miał Szydlak próbując technicznie przerzucić bramkarza, ten jednak nie dał się oszukać. Po zmianie w 62’ na boisku pojawia Adam Zych. I już w 73’ dorzucając piłkę uderza w poprzeczkę. Futbolówka odbija się kilka centymetrów przed linią bramkową. Kolejne zmiany, na boisku pojawia się Adrian Koza i Patryk Kalinowski (Messi). W 81’ Calowy nie wykorzystuje 100% sytuacji. W 82’ Calowy podaje do Messiego, ten sprintem urywa się bardzo zmęczonym obrońcom z Warszawy. Kiwka bramkarza i mamy 3:0. W 84’ w wyniku zamieszania pod naszą bramką Agape strzela honorową bramkę. 3:1. Sędzia dolicza 5’ do regulaminowego czasu gry. Ostatnia minuta meczu. Messi puszcza się w rajd prawą stroną. Podaje do Daniela Chudego a ten pewnie ustala wynik meczu na 4:1.

• 30' - Jakub Bartosiewicz a.Daniel Glowacki
  • 50' - Bartosz Szydłowski
  • 82' - Patryk Kalinowski, a. Paweł Calak
  • 84, - Agape Białołęka
  • 94' - Daniel Chudy, a. Patry Kalinowski

W najbliższym czasie gramy:

• 02-09-2015 r. (godz. 16.00) – na wyjeździe ze Świtem II N.D.M.
  • 05-09-2015 r. (godz. 16.00) – u siebie z Promnik Łaskarzew