Terminarz
Kolejka 1 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
---|---|---|---|---|---|---|
AP LG Biali |
3:0 | Znicz Pruszków U-12 |
||||
Escola Varsovia Warszawa |
3:0 | Pogoń Siedlce U-12 |
||||
AP LG Zieloni |
0:1 | Resovia Rzeszów U-12 |
||||
Arka Gdynia U-12 |
3:0 | AP Reissa U-12 |
||||
Elana Toruń U-12 |
0:2 | Warta Poznań U-12 |
||||
Jagiellonia Białystok U-12 |
0:0 | Talent Białystok U-12 |
||||
Pogoń Szczecin U-12 |
1:0 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12 |
||||
Kolejka 2 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Resovia Rzeszów U-12 |
1:1 | AP LG Biali |
||||
Znicz Pruszków U-12 |
1:4 | Pogoń Siedlce U-12 |
||||
AP LG Zieloni |
1:1 | AP Reissa U-12 |
||||
Escola Varsovia Warszawa |
1:0 | Warta Poznań U-12 |
||||
Arka Gdynia U-12 |
1:0 | Talent Białystok U-12 |
||||
Elana Toruń U-12 |
1:5 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12 |
||||
Jagiellonia Białystok U-12 |
0:2 | Pogoń Szczecin U-12 |
||||
Kolejka 3 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
AP LG Biali |
2:0 | Pogoń Siedlce U-12 |
||||
Resovia Rzeszów U-12 |
1:1 | AP Reissa U-12 |
||||
Znicz Pruszków U-12 |
0:0 | Warta Poznań U-12 |
||||
AP LG Zieloni |
0:1 | Talent Białystok U-12 |
||||
Escola Varsovia Warszawa |
1:1 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12 |
||||
Arka Gdynia U-12 |
2:0 | Pogoń Szczecin U-12 |
||||
Elana Toruń U-12 |
1:0 | Jagiellonia Białystok U-12 |
||||
Kolejka 4 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
AP Reissa U-12 |
0:5 | AP LG Biali |
||||
Pogoń Siedlce U-12 |
0:0 | Warta Poznań U-12 |
||||
Resovia Rzeszów U-12 |
1:3 | Talent Białystok U-12 |
||||
Znicz Pruszków U-12 |
0:2 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12 |
||||
AP LG Zieloni |
0:1 | Pogoń Szczecin U-12 |
||||
Escola Varsovia Warszawa |
1:0 | Jagiellonia Białystok U-12 |
||||
Arka Gdynia U-12 |
0:0 | Elana Toruń U-12 |
||||
|
||||||
Kolejka 5 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
AP LG Biali |
1:1 | Warta Poznań U-12 |
||||
AP Reissa U-12 |
2:0 | Talent Białystok U-12 |
||||
Pogoń Siedlce U-12 |
0:1 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12 |
||||
Resovia Rzeszów U-12 |
1:1 | Pogoń Szczecin U-12 |
||||
Znicz Pruszków U-12 |
0:1 | Jagiellonia Białystok U-12 |
||||
AP LG Zieloni |
1:3 | Elana Toruń U-12 |
||||
Escola Varsovia Warszawa |
0:0 | Arka Gdynia U-12 |
||||
Kolejka 6 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Talent Białystok U-12 |
0:2 | AP LG Biali |
||||
AP Reissa U-12 |
0:1 | Pogoń Szczecin U-12 |
||||
Warta Poznań U-12 |
0:0 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12 |
||||
Pogoń Siedlce U-12 |
0:1 | Jagiellonia Białystok U-12 |
||||
Resovia Rzeszów U-12 |
2:1 | Elana Toruń U-12 |
||||
Znicz Pruszków U-12 |
0:2 | Arka Gdynia U-12 |
||||
AP LG Zieloni |
0:1 | Escola Varsovia Warszawa |
||||
Kolejka 7 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
AP LG Biali |
1:1 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12 |
||||
Talent Białystok U-12 |
0:3 | Pogoń Szczecin U-12 |
||||
AP Reissa U-12 |
1:0 | Elana Toruń U-12 |
||||
Warta Poznań U-12 |
0:0 | Jagiellonia Białystok U-12 |
||||
Pogoń Siedlce U-12 |
0:5 | Arka Gdynia U-12 |
||||
Resovia Rzeszów U-12 |
0:0 | Escola Varsovia Warszawa |
||||
Znicz Pruszków U-12 |
3:0 | AP LG Zieloni |
||||
Kolejka 8 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Pogoń Szczecin U-12 |
0:1 | AP LG Biali |
||||
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12 |
0:0 | Jagiellonia Białystok U-12 |
||||
Warta Poznań U-12 |
0:2 | Arka Gdynia U-12 |
||||
Talent Białystok U-12 |
0:1 | Elana Toruń U-12 |
||||
AP Reissa U-12 |
0:2 | Escola Varsovia Warszawa |
||||
Pogoń Siedlce U-12 |
2:0 | AP LG Zieloni |
||||
Resovia Rzeszów U-12 |
0:4 | Znicz Pruszków U-12 |
||||
Kolejka 9 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
AP LG Biali |
1:0 | Jagiellonia Białystok U-12 |
||||
Pogoń Szczecin U-12 |
1:1 | Elana Toruń U-12 |
||||
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12 |
0:1 | Arka Gdynia U-12 |
||||
Warta Poznań U-12 |
0:0 | AP LG Zieloni |
||||
Talent Białystok U-12 |
0:0 | Escola Varsovia Warszawa |
||||
Pogoń Siedlce U-12 |
0:0 | Resovia Rzeszów U-12 |
||||
AP Reissa U-12 |
0:2 | Znicz Pruszków U-12 |
||||
Kolejka 10 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Elana Toruń U-12 |
0:3 | AP LG Biali |
||||
Jagiellonia Białystok U-12 |
1:1 | Arka Gdynia U-12 |
||||
Pogoń Szczecin U-12 |
0:0 | Escola Varsovia Warszawa |
||||
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12 |
2:0 | AP LG Zieloni |
||||
Warta Poznań U-12 |
0:1 | Resovia Rzeszów U-12 |
||||
Talent Białystok U-12 |
0:2 | Znicz Pruszków U-12 |
||||
AP Reissa U-12 |
1:2 | Pogoń Siedlce U-12 |
||||
Kolejka 11 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
AP LG Biali |
0:1 | Arka Gdynia U-12 |
||||
Elana Toruń U-12 |
0:0 | Escola Varsovia Warszawa |
||||
Jagiellonia Białystok U-12 |
1:2 | AP LG Zieloni |
||||
Pogoń Szczecin U-12 |
0:0 | Znicz Pruszków U-12 |
||||
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12 |
2:1 | Resovia Rzeszów U-12 |
||||
Warta Poznań U-12 |
3:1 | AP Reissa U-12 |
||||
Talent Białystok U-12 |
0:2 | Pogoń Siedlce U-12 |
||||
Kolejka 12 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Escola Varsovia Warszawa |
1:0 | AP LG Biali |
||||
Jagiellonia Białystok U-12 |
1:0 | Resovia Rzeszów U-12 |
||||
Arka Gdynia U-12 |
0:0 | AP LG Zieloni |
||||
Elana Toruń U-12 |
0:0 | Znicz Pruszków U-12 |
||||
Pogoń Szczecin U-12 |
1:1 | Pogoń Siedlce U-12 |
||||
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12 |
2:0 | AP Reissa U-12 |
||||
Talent Białystok U-12 |
0:3 | Warta Poznań U-12 |
||||
Kolejka 13 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
AP LG Biali |
0:0 | AP LG Zieloni |
||||
Escola Varsovia Warszawa |
1:0 | Znicz Pruszków U-12 |
||||
Arka Gdynia U-12 |
0:0 | Resovia Rzeszów U-12 |
||||
Elana Toruń U-12 |
0:1 | Pogoń Siedlce U-12 |
||||
Jagiellonia Białystok U-12 |
1:0 | AP Reissa U-12 |
||||
Pogoń Szczecin U-12 |
0:0 | Warta Poznań U-12 |
||||
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12 |
2:0 | Talent Białystok U-12 |