Uroczyste zakończenie ligi

W środowe popołudnie obie drużyny seniorów miały przyjemność wziąć udział w uroczystym zakończeniu ligi. Gospodarzami uroczystości byli: Burmistrz Miasta i Gminy Serock Pan Sylwester Sokolnicki, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Serock Pan Józef Zając, Prezes K.S. Sokół Serock Pan Artur Borkowski, Dyrektor OSIR Serock Pan Maciej Głowacki.

Po krótkim powitaniu i podsumowaniu ostatniego sezonu piłkarskiego, Pan Sokolnicki wyróżnił kilku zawodników za ostatni sezon piłkarski.

W lidze okręgowej:

- najlepszy strzelec: Patryk Kalinowski

- najlepszy zawodnik: Patryk Kalinowski i Michał Durzyński

- zawodnik z największą frekwencją na treningach: Tomasz Lipski

W B-klasie:

- zawodnicy z największym zaangażowaniem: Konrad Brodnicki, Maciej Wikiera i Maciej Stalmach.

Po części oficjalnej, przy poczęstunku i ognisku przygotowanym na terenie CSK Jachranka, zawodnicy Sokoła oddali się wspomnieniom meczy, które rozegrali w ostatnim roku.