Słaby występ Sokołów w Wólce Mlądzkiej

Mimo Dni Serocka ruszyliśmy na mecz do Wólki Mlądzkiej. Vulcan znajdujący się w końcu tabeli miał być niewymagającym przeciwnikiem, niestety tak nie było. W mocno okrojonym składzie wyszliśmy na boisko licząc na korzystny dla nas wynik.

Od pierwszych minut Vulcan rzuca się na naszą bramkę. Już w 1’ Michał Durzyński przecina dośrodkowanie, które mogło zakończyć się stratą bramki. W 5’ Krystian Szambelan sprawdza bramkarza gospodarzy uderzając w okienko, niestety bramkarz pewnie chwyta piłkę. Stwarzamy bardzo mało sytuacji bramkowych w przeciwieństwie do Vulacnu. W 9’ Michał wybrania rzut wolny. W 17’ napastnik Vulcanu omija naszych obrońców, na nasze szczęście strzał jest niecelny. W 22’ Marcin Stańczak po rzucie wolnym, bardzo silnym uderzeniem obija poprzeczkę. W 25’ swojej okazji nie wykorzystuje Krystian posyłając piłkę obok bramki. 26’ - Vulcan prowadzi 1:0. I to jest dopiero początek. W 31’ z piłką zabiera się Tomek Lipski, podanie do Krystiana i strzał. Piłkę odbitą od obrońców łapie bramkarz z Wólki. 34’ - remis. 1:1. Bartek Szydłowski po dryblingu umieszcza piłkę w bramce. Pierwsza połowa kończy się remisem.

Rozpoczynamy drugą połowę chcąc wywieźć z tego spotkania trzy punkty. Niestety, w 55’ tracimy drugą bramkę. W 76’ po faulu Fabiana Smyka w polu karnym sędzia dyktuje jedenastkę. Zawodnik gospodarzy pewnie umieszcza piłkę w bramce i przegrywamy 3:1. Gra naszych Sokołów nie przypomina zespołu z początku rundy. Dużo niecelnych podań, złe przyjęcia i brak wykończenia. Chyba daje o sobie znać zmęczenie materiału. Końcówka meczu przynosi jeszcze jedną bramkę dla Vulcanu. Brak komunikacji między naszym obrońcą a bramkarzem wykorzystuje napastnik z Wólki i pewnie umieszcza piłkę w siatce. Spotkanie kończy się wynikiem 4:1 dla gospodarzy.

Nie lubimy grać ze słabszymi drużynami. Pokazują to nasze ostatnie wyniki. Zostały nam tylko trzy mecze i to z samą górą tabeli. Na początek I derby powiatu. W sobotę gościć będziemy Legionovię II Legionowo.

Zapraszamy do kibicowania 28 maja o godz. 18.00.