Mamy kolejne trzy punkty!

W niedzielne popołudnie pojechaliśmy na mecz z Józefovią. Po ostatnim meczu Sokoła pełnym walki oczekiwaliśmy takiej samej gry na stadionie w Józefowie i nie zawiedliśmy się.

Już w 9’ Krystian Szambelan otrzymuje podanie od Sylwestra Szambelana. Udany drybling w polu karnym, dorzutka do Grześka Oktaby kończy się pewnym strzałem i zdobyciem pierwszej bramki. Prowadzimy 0:1. 3’ później Krystian sprawdza umiejętności bramkarza gospodarzy, ten pewnie łapie piłkę. Przez następne kilkanaście minut obie drużyny grają przede wszystkim w środku pola nie stwarzając sytuacji bramkowych. W 33’ Patryk Kalinowski ładnie wypuszcza Grześka Oktabę lecz podanie jest za mocne. Gra się zaostrza. W 37’ zawodnik Józefovii oddaje silny strzał na naszą bramkę i piłka minimalnie mija naszą bramkę. 38’ nieporozumienie naszych stoperów skutkuje stratą bramki. Mamy 1:1. Do końca I połowy stwarzamy jeszcze kilka sytuacji, jednak żadnej nie wykorzystujemy.

Na drugą połowę drużyna Sokoła wychodzi mocno zmotywowana i od razu rzuca się na przeciwnika. W 52’ Jakub Groszkowski po udanej walce przy linii autowej podaje piłkę do Patryka. Ten sprytnie mija dwóch zawodników i przedłuża piłkę do Grześka. Ostatnie podanie dostaje Krystian, który zamienia je na bramkę. 1:2 dla Sokoła. W 67’ Michał Durzyński wykazuje się dużą intuicją i odruchowo wybija piłkę na rożny. Tylko jego zasługa, że nie mamy remisu. W 74’ mamy świetną sytuację z kontry, jednak Rafał Choszcz nie decyduje się na strzał z dogodnej pozycji. Rafał więcej pewności. W 78’ kolejna nieudana kontra. 82’ do trzech razy sztuka. Patryk podaje na lewą stronę do Grześka. Grzesiek do Krystiana, i podwyższenie wyniku na 1:3. W 88’ dogodna sytuacja Sokoła. Patryk po otrzymania piłki od Groszka oddaje strzał, lecz bramkarz gospodarzy wybija piłkę na rożny. Koniec II połowy i meczu. 1:3 dla drużyny z Serocka.

Z Józefowa wyjeżdżamy z trzema punktami. Mecz ciekawy, obfitujący w ładne akcje i walkę. Oby determinacji naszym zawodnikom nie zabrakło do końca ligi.

Józefovia Józefów 1-3 Sokół Serock
Bramki:
0-1 G.Oktaba (as.K. Szambelan)
1-1 Józefovia
1-2 K.Szambelan (as.G. Oktaba)
1-3 K.Szambelan (as.G. Oktaba)

Najbliższy mecz zagramy w środę z IV ligowym Bugiem Wyszków o godz. 18.30. Zapraszamy wszystkich kibiców do wsparcia. Do finału Pucharu Polski zostały jeszcze tylko cztery mecze.