Kubeł zimnej wody w meczu z Bobrem.

I stało się. Pierwsza porażka w rundzie wiosennej. Na dzień dzisiejszy spadek o jedno miejsce w tabeli. Jutro (niedziela) reszta meczy i okaże się co przyniesie dzień.

Przed meczem, na prośbę zawodników i zarządu Sokoła Serock uczciliśmy minutą ciszy pamięć zawodników Wólczanki Wólka Pełkińska, którzy tragicznie zginęli w drodze na swój mecz. Wyrazy współczucia i szczere kondolencje dla rodzin, przyjaciół i klubu.

Już w pierwszej minucie meczu zaskakującym strzałem Patryk Kalinowski obija poprzeczkę bramki gospodarzy. W 4’ przecieramy oczy ze zdumienia. Bóbr wychodzi na prowadzenie. 1:0. W naszych zawodnikach zawrzało. I już w 5’ świetną sytuację ma Krystian Szambelan, niestety piłka odbija się od słupka. W 8’ pada bramka wyrównująca. Krystian wywalcza piłkę w narożniku boiska, ładne zgranie do Fabiana Smyka i mamy GOL. 1:1. Następne 10’ jest walką o każdą piłkę. W 18’ sędzia odgwizduje rzut wolny dla Sokoła. Z ławki widać było faul w polu karnym, jednak piłka zostaje ustawiona metr przed szesnastką. Silny strzał Krystiana i futbolówka trafia w spojenie. W 24’ ponownie mamy dobrą okazję na podwyższenie wyniku. Niestety piłka po strzale Krystiana ląduje prosto w rękach bramkarza Bobra. I tutaj powinno się chyba zakończyć opis meczu. Niewykorzystane sytuacje się mszczą. W 30’ Bóbr wychodzi na prowadzenie jedną bramką. 2:1. W 39’ sędzia dyktuje rzut karny dla Bobra. Niestety świetnie dysponowany Łukasz Karpik jest bezradny i na tablicy mamy 3:1. W 43’ Patryk wykonując rzut wolny posyła piłkę wysoko nad bramką. Do szatni schodzimy z wynikiem 3:1.

Po przerwie, zmotywowani przez trenera próbujemy odrobić straty. W 51’ Kuba Bartosiewicz ładnym podaniem obsługuje Patryka, jednak strzał jest stanowczo za lekki. W 53’ z niebezpiecznej sytuacji wyciąga nasz zespół Łukasz Karpik, ale 5’ później jest bezradny. 4:1. Trener Sokoła próbuje coś zmienić na boisku i w 65’ wykorzystujemy wszystkie dozwolone zmiany. Jednak niewiele to pomaga i w 70’, po udanej akcji z kontry, Tłuszcz podwyższa przewagę o jeszcze jedną bramkę. 5:1. W 72’ kolejny wolny wykonuje Patryk Kalinowski, lecz bramkarz gospodarzy jest dobrze ustawiony i pewnie łapie piłkę. Minutę później wynik meczu znów idzie w górę. 6:1. W 77’ rzut rożny wykonuje Patryk, piłka omija Rafała Chmielewskiego i na nasze szczęście w bramce umieszcza ją zawodnik z Tłuszcza. 6:2. Końcówka meczu jest mocno szarpana. W 87’ mamy jeszcze okazję na zmniejszenie różnicy bramkowej. Bartek Szydłowski podaje piłkę do Krystiana jednak ten uderza ponad bramką. Wynik meczu 6:2.

Następny mecz gramy również na wyjeździe. Przeciwnikiem Sokoła Serock będzie Agape Białołęka. Liczymy na trzy punkty.

Podsumowanie bramek:

• 4' - Bóbr Tłuszcz (1:0)
  • 8' - Fabian Smyk a. Krystian Szambelan (1:1)
  • 30' - Bóbr Tłuszcz (2:1)
  • 39' - Bóbr Tłuszcz (3:1)
  • 62' - Bóbr Tłuszcz (4:1)
  • 70' - Bóbr Tłuszcz (5:1)
  • 73 - Bóbr Tłuszcz (6:1)
  • 77' - Bóbr Tłuszcz - bramka samobójcza (6:2)

Na filmiku udało się uchwycić trzy bramki, niestety wszystkie strzelał Bóbr (jedną dla Sokoła).